Price: $12.666
Original Price: $18.856
| Color | Darkside |
| Texture | Pressed Powder |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| Altura | 1.3 cm |
| Largo | 7.4 cm |
| Peso Neto | 7 g |
| Ancho | 7.4 cm |
| SKU | sb25042866836358945 |
Brand Name: DIKALU
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/DIKALU-sc-0141799348.html
Quality: 9880165 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.